WARTOŚĆ ZADANIA: 250 000 PLN

OKRES REALIZACJI: 2015 r.

INWESTYCJA ZOSTAŁA ZREALIZOWANA PRZY POMOCY DOTACJI CELOWEJ Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Zadanie pn. „Remont oddziału okulistycznego Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie” zostało zrealizowane na podstawie umowy nr 60/NW-I-I/D/15 z dnia 07.07.2015 r. zawartej z Województwem Mazowieckim.

W ramach zadania zostały wykonane remontowe roboty budowlane (roboty tynkarskie, malarskie, okładzinowe, posadzkowe), elektryczne i sanitarne w pomieszczeniach Oddziału Okulistycznego znajdującego się na VI piętrze budynku głównego Szpitala (A). Pomieszczenia, które zostały objęte remontem to: sala badań jasnych, pokój badań ciemnych, pracownia usg, gabinet ordynatora, pomieszczenia porządkowe, brudownik, magazynek, pokój socjalny, sanitariaty, korytarz komunikacji wewnętrznej, sale chorych i punkt pielęgniarski z pokojem przygotowawczym. Łączna powierzchnia objęta pracami remontowymi wynosi ok. 580 m2.

Celem zadania było zapewnienie jak najlepszych warunków do prowadzenia pełnej diagnostyki i leczenia chorób narządu wzroku poprzez wykonanie niezbędnych prac remontowych w oddziale okulistycznym.