Drukuj
Nieskategoryzowane

 

Dyrektor Szpitala

mgr inż. Andrzej Kamasa

 

Zastępca Dyrektora ds. Medycznych

lek. Mariusz Rolewski

 

Zastępca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa

mgr Agnieszka Kadecka

 

 

 

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych

mgr Małgorzata Turowska

 

 

Dyrektorzy Szpitala :

w latach 1967-1975 dr n. med. Aleksander Niestępski

od 01.12.1975r. do 31.01.1991r. lek. Marek Scharoch

od 01.02.1991r. do 03.01.1995r. lek. Michał Kornatowski

od 04.01.1995r. do 11.07.1995r. lek. Alicja Karwowska

od 12.07.1995r. do 13.10.1997r. lek. Zenon Truszewski

od 13.10.1997r. do 08.04.1998r. mgr Krystyna Rzepnicka

od 10.04.1998r. do 28.03.2001r. lek. Jacek Krzyśpiak

od 28.03.2001r. do 08.07.2001r. lek. Teresa Gniadek

od 09.07.2001r. do 15.04.2003r. lek. Adam Mazurek

od 16.04.2003r. do 16.03.2007r. lek. Henryka Romanow

od 16.03.2007r. do 31.05.2007r. lek. Witold Achciński

od 01.06.2007r. do 26.05.2009r. mgr inż. Zbigniew Trzeciak

od 26.05.2009r. do 24.06.2009r. lek. Ewa Łagońska

od 25.06.2009r. do 30.09.2009r. mgr Małgorzata Turowska

od 01.10.2009r. do 30.06.2015r. mgr inż. Hanna Jaroszewska

od 01.07.2015r. do 11.10.2016r. mgr Tadeusz Bochnia

od 11.10.2016r. do 25.10.2016r. mgr Małgorzata Turowska

od 25.10.2016r. mgr inż. Andrzej Kamasa