WARTOŚĆ ZADANIA: 109 962,64 PLN

OKRES REALIZACJI: 2019r.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA ZOSTAŁA PRZYGOTOWANA ZE ŚRODKÓW DOTACJI CELOWEJ Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

1. Dokumentacja projektowo- kosztorysowa,
  2. Uzyskanie niezbędnych pozwoleń,
  3. Nadzór autorski.

Środki z dotacji zostały przeznaczone na wykonanie kompletnej dokumentacji technicznej. Zakres prac inwestycyjnych obejmie pomieszczenia obecnej Apteki Szpitalnej oraz Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej. Prace budowlano-instalacyjne planowane są na rok 2020-2021. Realizacja tej inwestycji zapewni spełnienie wymagań technicznych, sanitarno-higienicznych oraz bezpieczeństwa pracy i zagwarantuje prawidłowe funkcjonowanie Apteki i Laboratorium. Dzięki temu podniesie się także jakość świadczeń zdrowotnych udzielanych pacjentom Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz komfort pracy pracownikom.