WARTOŚĆ ZADANIA: 120 000,00 PLN

OKRES REALIZACJI: 2019r.

INWESTYCJA ZOSTAŁA ZREALIZOWANA DZIĘKI WSPARCIU MINISTERSTWA ZDROWIA

W ramach zadania „Doposażenie oddziału rehabilitacji neurologicznej w urządzenia do wczesnej rehabilitacji neurologicznej kończyn górnych i dolnych” zostało zakupione urządzenie do  rehabilitacji neurologicznej kończyn górnych i dolnych. Dzięki tym urządzeniom (biofeedback rehabilitacja) rehabilitacja pacjenta z urazami i schorzeniami neurologicznymi staje się coraz bardziej nowoczesną i zaawansowaną technologicznie dziedziną rehabilitacji. Urządzenie pozwala na wykonywanie zrobotyzowanych ćwiczeń biernych, siłowych, ćwiczeń z oporem dynamicznym. Istnieje możliwość przeprowadzenia rehabilitacji barku, łokcia, biodra, kolana, stopy oraz ręki. Trening z użyciem tego urządzenia będzie prowadzony także w postaci gier rehabilitacyjnych. Urządzenie umożliwia prowadzenie dokumentacji pacjenta w wersji elektronicznej.