Cztery pielęgniarki i dwóch pielęgniarzy z naszego szpitala, opiekowało się pacjentami zakażonymi COVID-19 w szpitalu tymczasowym w Płocku.

W dniu dzisiejszym Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie podziękowała im za pełną empatii i zrozumienia odpowiedź na apel Wojewody Mazowieckiego.

„Państwa postawa zawodowa oraz dobrowolne zgłoszenie się do pracy w szpitalu tymczasowym – dla chorych zakażonych COVID-19, budzi nasz ogromny szacunek.

Doceniamy Państwa profesjonalizm i dyspozycyjność. Wiemy, że godnie reprezentowaliście Państwo nasz szpital.

Dziękujemy, że swoją pracą przyczyniliście się Państwo do zwalczenia epidemii koronawirusa w Województwie Mazowieckim” – mówili Andrzej Kamasa Dyrektor i Agnieszka Kadecka Zastępca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa.