Dzięki wsparciu z budżetu województwa mazowieckiego w ramach BOM do szpitala w Ciechanowie trafi ambulans ratunkowy Renaut Master wraz z nowoczesnym wyposażeniem medycznym. Oprócz tego w ramach projektów placówka otrzyma trzy samochody osobowe (dwa marki Dacia Sandero i jeden Renault Megane, które będą wykorzystywane m.in. do świadczenia pomocy w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Lekarskiej, do transportu pielęgniarek do pacjentów wymagających domowej opieki paliatywnej i hospicyjnej czy do przewozu próbek i materiałów medycznych. Całkowita wartość inwestycji to ponad 946 tys. zł.

W uroczystym przekazaniu samochodów  wzięli udział  Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego,  Konrad Wojnarowski  Radny Województwa Mazowieckiego.